608 452 927

Napište nám

Veletrhy

Milí čtenáři a návštěvníci,

chystáme pro Vás opět další ročník svatebního a společenského veletrhu SVATBA NANEČISTO, tentokrát již 9. v pořadí. Našim cílem je celý rok Vás inspirovat a přinášet Vám stále nové trendy v oblasti svateb, společenských akcí a módy. Přípravy na veletrh jsou již v plném proudu. Bližší informace a aktuality Vám budeme postupně přinášet prostřednictvím našich stránek a na Facebooku.

PŘIPRAVOVANÉ VELETRHY 2018/2019:

24.11.2018 - Přerov, Galerie

12.1.2019 - Olomouc - Bea centrum

Každý veletrh je rozdělen vždy do dvou částí . Část výstavní, kde budou vystavovat své služby a zboží různé firmy a část programovou , kde bude celý den probíhat doprovodný program jako například módní přehlídky, vystoupení, rozhovory a další. I letos se Vám představí svatební a společenské salóny a agentury, butiky, kadeřnictví, kosmetická studia, kameramani, fotografové, cukráři a dortaři, restaurace, cateringové firmy, vinaři, koktejly, svatební oznámení, snubní prsteny, svatební dekorace a doplňky včetně naaranžovaných tabulí, ohňostroje, květináři, zdravá výživa a fitness, hudebníci a DJ, automobily a mnoho dalších, kteří nejen se svatbami a společenskými akcemi souvisí. Především můžete shlédnout aktuální módní trendy ve všech odvětvích. Během doprobvodného programu na přehlídkovém mole se můžete inspirovat aktuálními módními trendy v oblasti svatebních a společenských šatů, pánské a dětské módy a také své novinky předvedou módní butiky. Na minulých ročnících byla hlavním hostem Miss ČR 2004 JANA DOLEŽELOVÁ, Miss ČR a Europe 1995 MONIKA ŽÍDKOVÁ, Miss 2014 GABRIELA FRANKOVÁ, Miss Earth 2014 NIKOLA BURANSKÁ a Miss World TEREZA SKOUMALOVÁ.

Doprovodný program: módní přehlídky, vystoupení hudebníků, rozhovory s firmami se dozvíte, jak nejlépe a nejlevněji zařídit Vaši svatbu či oslavu, květinová show, kadeřnická show, nevěsty nanečisto a mnoho dalších. Podrobný program bude zveřejněn vždy nejpozději týden před konaným veletrhem. Jako vždy nesmí chybět soutěž o SVATBU ZDARMA! Věříme, že opravdu každý si příjde na své. NOVINKOU pro letošní rok jsou svatební semináře, které se budou konat po celou dobu veletrhů. 

SOUTĚŽE PRO VEŘEJNOST:

NEVĚSTOU NANEČISTO

Soutěž o proměnu v nevěstu ZDARMA! Čeká Vás v roce 2017-2018 svatba? Nebojíte se ukázat i ostatním? Tak tato soutěž je právě pro Vás! Hledáme 2 budoucí nevěsty, které během svatebních veletrhů (na každém veletrhu jedna nevěsta) proměníme v nádherné nevěsty, které se Vám na závěr představí na samostatné módní přehlídce! Zdarma Vás načešeme, nalíčíme a oblečeme do svatebních šatů! Pokud máte zájem se soutěže zúčastnit, stačí poslat Vaši fotografii, jméno a příjmení, datum svatby na email info@svatbananecisto.cz. Všechny fotografie zveřejníme na našem FCB Svatba nanečisto, kde budete moci hlasovat. Nevěsta, která bude mít nejvíce hlasů před daným veletrhem získá proměnu ZDARMA!

SVATBA ZDARMA

Každý rok připravujeme pro návštěvníky velmi bohatou soutěž o ceny, kde hlavní cenou je hodnotná cena SVATBA ZDARMA. Lístky do soutěže o ceny si můžete zakoupit na každém veletrhu. Na místě můžete vyhrát nějakou cenu anebo získáte postup do soutěže o hlavní cenu SVATBA ZDARMA, která se bude losovat na Svatbě nanečisto dne 13.1.2018 v Bea centrum v Olomouci. 

SVATBA ZDARMA OBSAHUJE:

 svatební šaty k zapůjčení - SVATEBNÍ AGENT, Přerov www.svatebniagent.cz
pánský oblek k zapůjčení - SVATEBNÍ AGENT, Přerov www.svatebniagent.cz
aranžování svatební tabule - SVATEBNÍ AGENT, Přerov www.svatebniagent.cz
svatební účes - KADEŘNICTVÍ MATRIX Radmila Navrátilová, Přerov
svatební líčení - STUDIO LOOK Lenka Nevrlová, Přerov
svatební obuv - BOTY NES, www.botynes.cz
focení rande - MARSON, www.marson.cz
svatební dort v hodnotě 2000,- Kč - CUKRÁRNA TŘEŠINKA, www.tresinka.cz
svatební oznámení – Srdce domova, www.srdcedomova.cz
sada bižuterie pro nevěstu – Agentura Váš den, www.vasden.cz
předsvatební video – Krefi video, www.krefivideo.cz
snubní prsteny v hodnotě 5000,- Kč – AURELLIO, www.aurellio.cz
poukaz do restaurace v hodnotě 800,- Kč – Hotel La Fresca, www.lafresca.cz

 

 

Na jendom z minulých ročníků tuto cenu vyhráli snoubenci Lucka a David. Podívejte se jak se radovali :)

Zástupci firem, které hodnoté ceny do CENY - SVATBA ZDARMA věnovali

Lucka a David se již vzali! Přinášíme Vám fotoreportáž z jejich báječné svatby - foto Jan Pečenka, www.janpecenka.com

Gratulujeme a přejeme to nejlepší na společné cestě životem!

24.11.2018 - Přerov - OC Galerie

24.11.2018 - Přerov - OC Galerie

  SVATBA NANEČISTO PŘEROV - 9. ročník SVATBA NANEČISTO se koná 24.11.2018 od 10:00 do 18:00hodin v obchodní centr...

12.1.2019 - Olomouc - Bea centrum

12.1.2019 - Olomouc - Bea centrum

SVATBA NANEČISTO OLOMOUC - 5. ročník SVATBA NANEČISTO se koná 12.1.2019 od 10:00 do 18:00 hodinv krásném prostředí BE...

 

 

Pořadatel

Partneři

Partneři Svatba Nanečisto

608 452 927

Napište nám

Všechna práva vyhrazena (c) 2014 Svatba nanečisto, design a kód wedipa.com

Odkazy