608 452 927

Napište nám

Pořadatel

Pořadatelem svatebního a společenského veletrhu SVATBA NANEČISTO + MÓDA je Svatební Agent.

Svatební salón byl v roce 2007 založen jako prodejce svatebních oznámení, kde si snoubenci mohli objednat svatební oznámení z 10-ti katalogů všech svatebních tiskovin. V listopadu 2008 byl oficiálně otevřen svatební salón s kompletními svatebními službami. O rok později byl salón rozšířen o společenské šaty pro plesové sezóny. Každým rokem jsou všechny kolekce doplněny dle aktuálních trendů a požadavků zákazníků.

Naše motto je: Vše pro Vaši svatbu pod jednou střechou

Nabízíme pro snoubence kompletní svatební servis, takže stačí nás navštívit a v klidu a pohodlí si můžete pod jednou střechou vybrat vše, co pro Vaši svatbu potřebujete, můžete se inspirovat vším, co je v salóně k vidění a prodeji nebo si můžete vybrat z katalogů jednotlivých dodavatelů. Se vším Vám poradíme a doporučíme dle Vašich požadavků.

Můžete si vybrat krásné svatební šaty a veškeré doplňky, svatební oznámení a další svatební tiskoviny, snubní prsteny, svatební kytici, dorty a cukroví, doporučíme Vám zábavu na svatbu jako jsou kapely a DJ, navrhneme Vám svatební výzdobu, kterou Vám můžeme také zrealizovat, zařizujeme také venkovní obřady a celou organizaci svatby a svatebního dne. Můžete si u nás zakoupit také spoustu doplňků, které si můžete také prohlédnout přímo v našem eshopu. Chcete být originální? Můžete si zapůjčit čokoládovou fontány a překvapit tak Vaše hosty!

608 452 927

Napište nám

Všechna práva vyhrazena (c) 2014 Svatba nanečisto, design a kód wedipa.com

Odkazy