https://www.high-endrolex.com/35

Veletrhy, Svatba nanečisto - svatební a společenský veletrh, móda

608 452 927

Napište nám

Veletrhy

Milí čtenáři a návštěvníci,

chystáme pro Vás opět další ročník svatebního a společenského veletrhu SVATBA NANEČISTO. Našim cílem je celý rok Vás inspirovat a přinášet Vám stále nové trendy v oblasti svateb, společenských akcí a módy. Přípravy na veletrh jsou již v plném proudu. Bližší informace a aktuality Vám budeme postupně přinášet prostřednictvím našich stránek a na Facebooku.

PŘIPRAVOVANÉ VELETRHY 2024:

SVATBA NANEČISTO OLOMOUC

KDY: sobota 13.1.2024, 10:00 - 18:00 hodin

KDE: OC Galerie Šantovka Olomouc, www.galeriesantovka.cz

VSTUPNÉ: ZDARMA

Čeká Vás spousta inspirace, vystavovatelů, bohatý doprovodný program, soutěže a svatební semináře. Jakékoli bližší informace k veletrhu Vám rádi poskytneme na tel. čísle 608 452 927 nebo na emailu: info@svatbananecisto.cz.

Každý veletrh je rozdělen vždy do dvou částí . Část výstavní, kde budou vystavovat své služby a zboží různé firmy a část programovou , kde bude celý den probíhat doprovodný program jako například módní přehlídky, vystoupení, rozhovory a další. I letos se Vám představí svatební a společenské salóny a agentury, butiky, kadeřnictví, kosmetická studia, kameramani, fotografové, cukráři a dortaři, restaurace, cateringové firmy, vinaři, koktejly, svatební oznámení, snubní prsteny, svatební dekorace a doplňky včetně naaranžovaných tabulí, ohňostroje, květináři, zdravá výživa a fitness, hudebníci a DJ, automobily a mnoho dalších, kteří nejen se svatbami a společenskými akcemi souvisí. Především můžete shlédnout aktuální módní trendy ve všech odvětvích. Během doprobvodného programu na přehlídkovém mole se můžete inspirovat aktuálními módními trendy v oblasti svatebních a společenských šatů, pánské a dětské módy a také své novinky předvedou módní butiky. Na minulých ročnících byla hlavním hostem Miss ČR 2004 JANA DOLEŽELOVÁ, Miss ČR a Europe 1995 MONIKA ŽÍDKOVÁ, Miss 2014 GABRIELA FRANKOVÁ, Miss Earth 2014 NIKOLA BURANSKÁ a Miss World TEREZA SKOUMALOVÁ.

Doprovodný program: módní přehlídky, vystoupení hudebníků, rozhovory s firmami se dozvíte, jak nejlépe a nejlevněji zařídit Vaši svatbu či oslavu, květinová show, kadeřnická show, nevěsty nanečisto a mnoho dalších. Podrobný program bude zveřejněn vždy nejpozději týden před konaným veletrhem. Jako vždy nesmí chybět soutěž o SVATBU ZDARMA! Věříme, že opravdu každý si příjde na své. 

13.1.2024 OC Šantovka Olomouc

13.1.2024 OC Šantovka Olomouc

SVATBA NANEČISTO OLOMOUC KDY: sobota 13.1.2024, 10:00 - 18:00 hodin KDE: OC Galerie Šantovka Olomouc, w...

 

 

Pořadatel

Partneři

 

608 452 927

https://www.high-endrolex.com/35

Napište nám

Všechna práva vyhrazena (c) 2014 Svatba nanečisto, design a kód wedipa.com

Odkazy